Türk & Türkçe Porno

Stephen KING – Kujo

kujo.jpg

      Kitabın kapağı, konu hakkında oldukça iyi bir fikir verecek şekilde tasarlanmış. Hikaye bir tavşan peşinde koşarken yarasalar tarafından ısırılıp kuduz olan bir Saint Bernard köpeğini anlatıyor. Kırsal alanda kendi çiftliğinde yaşayan bir tamircinini köpeği olan Kujo 100 kiloluk cüssesi ve olağanüstü gücü ile etrafına ölüm saçmaya başlar.

     Hikayenin asıl kısmı arabası arıza yaptığı için tamircinin çiftliğine giden bir kadın ve küçük oğlunun arızalı arabalarıın içinde Kujo tarafından esir alınmaları ile başlar. Dışına çıkmadıkları bir arabanın içinde, çığlıklarını kimsenin duyamayacağı kadar uzak, kimselerin geçmeyeceği kadar ıssız bir yerde, Kujo ile başbaşa…. Gerçek kabus susuzluk ile gelecektir.

stephen-king-1.jpg    stephen-king-2.jpg

Stephen KING

       Yazardan bahsetmemek mümkün değil Kujo denilince. Sadece yazar hakkında tanıtıcı bir yazı eklemeyi planlıyorum yakın bir zamanda siteye. Ama şimdilik şunu söyleyebilirim ki Stephen King, Hollywood’un en çok para kazandıran senaristidir yazar ve neredeyse tüm kitapları Hollywood filmleri olarak gişe rekorları kırmıştır. Hayvan Mezarlığı,  Yeşil Yol, X Files, Arka Pencere, Esaretin Bedeli, Geceyarısı Kuşağı gibi unutulmaz yapımların yazarı olan Stephen King’in en önemli özelliği “Dünyanın Yaşayan En Popüler Yazarı” ünvanına sahip olmasıdır. Siz hala okumadınız mı? Çok büyük eksiklik, çoook.

1.692 views

Stephen KING – Kujo” üzerine 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir