Türk & Türkçe Porno

Erdal DEMİRKIRAN – Yerim Seni ÖSS

yerim-seni-oss.jpg

Kendini “Dünyanın en akıllı insanı” olarak tanımlayan Erdal Demirkıran’ın eseri olan kitabı okumak ilginç bir deneyim oldu. Kimi yerlerde bir edebiyatçı olarak sıkılmış olsam da kitabın içerisinde ÖSS yarışmacıları için faydalı bakış açıları olduğu kesin. Düzenli ders açlışmak için önerilen yolların arasında oldukça ilgi çekici olanlar var. Özellikle plana uyamayanlar için uyabildiği hayatı plan yapma tekniği oldukça etkileyiciydi.

Bir ÖSS adyının bakış açısından bakamıyor olsam da kitabın giriş kısımlarındaki fazla samimi ifadeler ve yazarın aşırı kendine güven duygusunu bu kadar belli edişi rahatsız etti beni desem yalan olmaz. Bu hususta şunu söyleyebilirim. Sanırım canlı sunumlar da yapan yazar kitabı da konuşurcasına yazmış. Canlı gösterideki konuşma heyecanı, ses tonlamaları ve vurgular çıkınca geriye o kadar da heyecanlı olmayan bir anlatım kalmış.

Akıcılığın önemini bir kenara koyarak demek lazım ki, eğer ÖSS yolunda gidiyosanız okumak zorunda olduğunuz onca kitap arasına bunu eklemek sizin için asl abir kayıp değildir. Okuyun, okumak her zaman iyidir.

1.009 views

Erdal DEMİRKIRAN – Yerim Seni ÖSS” üzerine 10 yorum

 • kısa süreli çalışma azmi,gaz veren bi kitap
  okuduğum sıralar aşırı çalışma isteği uyanmıştı içimde fakat 2-3 gün sonra etkisi kalmadı 🙂

 • Aslında kitap gerekeni yapmış ve ateşi yakmış içinizde. Ateşin üzerine benzin veya su dökmek size kalıyor.

 • ben erdal demirkıran ın kitaplarının çoğunu okudum sen su anda bu yorumu okurken o kafa patlatıyordur diye düşünmeden aman deyip geçebilecek misin?sen daha iyi bilirsin neyse ben bu kitabını da beğendim önümüzdeki günlerde yeni kitabını almayı düşünüyorum

 • sayın AHSEN,

  Tabi ki aman deyip geçmeyeceğim. Yorumum seni rahatsız ettiyse özür dilerim sizden. Ben sadece bir “edebiyat mezunu” olarak edebi bir eleştiri yaptım anlatım tarzı hakkında o kadar. Öte yandan yazının ilk paragrafında yazar ve eseri oldukça övdüğümü düşünüyorum ben.
  Yine de yorumunuz için teşekkürler.

 • bu kitap öss hakkında yazılmış piyasadaki en iyi kitaptır.herkese tavsiye ediorum.ben bir solukta bitirdim.ki erdal hocanın tüm kitapları öyle.hepsini okumalısınız arkadaşlar.turan arkadaşımızın da dediği gibi kitabın etkisini üzedrinizde uzun süre bırakmanız tamamen size bağlı.ben bu kitabı 3 yıl önce okudum.yıllardır etkisi üzerimden düşmedi.hatta bu kitabı tekrar tekrar okuduğum zamanlar bile var.inanılmaz bir kitap gerçekten.mutlaka okumalısınız.böyle kitaplar pek b ulunamayan ender kitaplar.bu fırsatı i,yi değerlendirin bence.hoşçakalın.

 • erdal demirkırancok güzel kitaplar yazıyor.geçmişine baktığımızda çok zorluklarla kitaplarını çıkarmayı başarmış. büyük başarı fakat kendisinin dünyanın en akıllı insanı olduğunu tastik etmesi biraz kibirliliğe giriyo …. fakat her şeye rağmen işini çok iyi yapan bir yazar….

 • PALAVRACI ERDAL DEMİRKIRAN İNSANLARIN SIRTINDAN GEÇİNEN BİR ASALAKTIR. ATIP TUTMAKTAN BAŞKA, HAYATTA HİÇ BİR ŞEY BAŞARAMAMIŞ, HİÇ BİR KONUDA BİLGİSİ OLMADIĞI HALDE HER KONUDA AHKAM KESEN DÜNYANIN EN UKALA İNSANIDIR..

 • erdal yazmış olduğun kitap hayal ürününden başka hiç bir şey değildir.tam aksine muhteşem bir komedi kitabıdır.(çok güldüm:))bazı yerlerinde hakkanı veremeden geçemeyeceğim özellikle dershane olayı ve bir de dayına selam söyle.dünya nın en akıllı adamı o…yerim seni erdal:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir