Türk & Türkçe Porno

Doğan CÜCELOĞLU – Başarıya Götüren Aile

basariya-goturen-aile.jpg

Uzmanlık alanının en iyilerinden olan Doğan CÜCELOĞLU’nun çok işe yarayacak başka bir eseri Başarıya Götüren Aile. Kitabın alt başlığı, Sınav Döneminde Anababalık, kitabın ana yazım amacını gayet iyi özetliyor. OKS ve ÖSS canavarlarına karşı cengaverler olarak yetiştirmeye çalıştığımız öğrencilerimizi bu yolda hazırlarken yapılması ve özellikle yapılmaması gerekenleri ana hatları ile anlatıyor Cüceloğlu.

“Çocuğunuz sonunda sınav olan bir yarışa hazırlanmak için oturduysa masa başına, onunla aynı duyguları paylaştığınızı göstermek ve ona destek olduğunuzu hissettirmek için siz de birşeyler çalışmaya başlayın” diyor kitabında anne babalara yardımcı olmak için. Uzaktan bakıp kendi televizyon başında iken “Git de çalış” demenin işe yaramadığını da anlatıyor. Bu, verilen onlarca örnekten sadece biri.

Öğrenci velisi olan tüm anne ve babaların okuması gereken bir eser. Kendisi sınav yolunda olan öğrencileri söylemiyorum bile. Koskoca Prof. Dr. Doğan CÜCELOĞLU onlara yardımcı olmak için ailelerini ikna etmeye çalışırken tembellik yapıp kitabı okumamazlık edeceklerini sanmıyor ve ummuyorum. Eeeee artık üniversite ylunda okunan o kadar soru bankasının yanında 120 sayfalık bu kitapçığın lafı bile olmaz değil mi? Olur mu lafı?

1.024 views

Doğan CÜCELOĞLU – Başarıya Götüren Aile” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir