Türk & Türkçe Porno

Dijital Kale – Dan BROWN

dijitalkale.jpg

Bilmem ne zamandır istiyorum bir Dan BROWN kitabı okumayı. Meşhur Da Vinci’nin Şifresi ortalığı yakıp kavurmaya başladığından beridir aklımda. Kısmet bu zamanaymış. Hangisinden başlamalı diye düşündüm düşündüm, Dijital Kale’de karar kıldım. iyi de yapmışım.

Bilgisayar teknolojisi üzerine bir kurguya sahip kitap. Eş zamanlı olarak 2-3 farklı yerde olan olayları anlatıyor. Amerikan hükümetinin bilgi işlem merkesi olan NSA’yı çökertmek için uğraşan bir bilgisayar dehasının gönderdiği kırılamayan şifreyi kırmaya çalışanlar, bu şifreyi Amerika dışında birilerine ulaştırarak NSA’yı çökertmek isteyenler ve doğal olarak bunların olmasına karşı çıkanların heyecan dolu hikayesi anlatılıyor.

Çalışan tehlikeli programını durdurmanın tek yolu ölen Ensei Tankado’nun parmağından alınan yüzüğü bulmak. Ama nerede? NSA içerisinde bir hain var mı? Varsa kim? Ensei Tankado’non ortağı olan North Dakota’ya nasıl ulaşılabilir? Bölüm bölüm bunların cevabını veriyor kitap size.

Oldukça iyi hazırlanmış bir kurgusu var kitabın. Maceradan hoşlanıyorsanız, James Bond size ilgi çekici geliyorsa özellikle kaçırmayın derim size. Eh, tabi Dan Brown kitabı okumamış biri olarak kalmak da istemeyin.

Ben pek bir beğendim. darısı size…..

Kitapların çok çok faydası var. E tabi okursanız….

216 views

Dijital Kale – Dan BROWN” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir