Türk & Türkçe Porno

Burak Turna – Üçüncü Dünya Savaşı

    ucuncu-dunya-savasi.jpg

    Yüzlerce yıl önce Avrupa’da kurulan gizli bir örgüt “Ölüm Kardeşliği” ve bu örgütün yüzyıllar boyu süren dünyayı yönetme mücadelesi 2009 yılında kaos getirir. Doğu dünya ile Batı dünyanın hesaplaşmasının muhtemel bir senaryosunu göreceksiniz kitapta. Savaşın ortasında 4 Türk “savaşçısı”ndan oluşan bir ekip Amerika’dan Almanya’ya kadar bir çok yerde zorlu görevler başararak tamamlarlar görevlerini.

    Orkun Uçar ile birlikte yadığı Metal Fırtına’nın tadını verememiş bence yazar bu kitapta. Oldukça zengin bir konuya sahip olmasına rağmen bir kısım sahnelerde kurgu zayıf kalmış. Bu, kitap kötü anlamına gelmiyor bu arada. Sadece metal fırtına ile bir kıyaslama yapıyorum.

    Benim kitabı okumam biraz uzun sürdü dolayısı ile biraz sıkıcı bir okuma deneyimi oldu bu sefer, bu yüzden olumsuz yorumlarımın bir çoğunun sorumlusunun ben olduğumu sanırım kabul etmem lazım. Ama, benim fikirlerim ne olursa olsun eğer

    “ben sürekli dünya siyasetini takip etmem, etmedim şimdiye kadar ve du yüzden bu konular konuşulurken susmak zorunda kalıyorum”

     diyorsanız, Politik-Kurgu tarzı olarak nitelendirilen bu kitaplar çok işinize yarayacaktır. Hiç bir politika kitabı bunlar kadar akıcı değildir derim ben.

    Kitap insana çok şey kaszandırır, tabi okursanız 🙂

2.128 views

Burak Turna – Üçüncü Dünya Savaşı” üzerine 4 yorum

  • Ben de okudum o kitabı.Biraz Türk filmi tadında.Yani Cüneyt Arkın filmleri gibi 4-5 tane Türk dünyayı kurtarıyor.Bazı yerleri fazla abatlılı olsada güzeldi.Ayrıca Hocam’a katılıyorum.”Kitap faydalıdır,tabi okursanız.”

  • ARkadaşlar kitapda gizli yazılar var adam gizli bilgiler veriyo onlara dikkat eden varmı yazım turlerine dikkat edin bir bakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir