Türk & Türkçe Porno

BAŞIMIZ SAĞOLSUN

Ege Üniversitesi’nde eğitimim boyunca üzerimde en çok emeği olan hocalarımdan sevgili hocam Yrd. Doç. Dr. Seçil SARAÇLI’nın vefat haberini çok büyük bir üzüntü içerisinde öğrendim.

Mübarek Ramazan Bayramı’nın birinci günü evinin birinci kat terasından düşen hocam, yoğun bakımda geçirdiği sekiz günün sonunda sekiz eylül günü yaşam destek ünitesinden ayrılarak hayata gözlerini kapatmıştır.

Kişiliğimde ve özellikle öğretmenlik anlayışımda sevecenliği, öğrenci destekçisi oluşu, güler yüzü ile bana şüphesiz en büyük rol-model olmuş muhterem hocamı gözlerimde yaş, yüreğimde saygı, elimde Kur’an uğurluyorum…

İzmir’de kalan öğrenci kardeşlerimden büyük bir ricam, bir isteğim var… Sizin için ben ne olduysam Seçil Hocam da benim için O’dur.  Ne yapın edin 9-Eylül’de Ege Üniversite’si Edebiyat Fakültesi önünde yapılacak olan törene katılın. sayın hocalarım Ayşa Lahur KIRTUNÇ’a, Atilla SİLKÜ’ye, Murat ERDEM’e ve rahmetli Hocam Seçil SARAÇLI’nın annesi hocam Seçkin ERGİN’e başsağlığı mesajımı iletin…  Sizlerden canı gönülden rica ediyorum bunu….

Hayır dualarımız, Fatiha’lar senin için sevgili Hocam…

Allah rahmet eylesin…..

353 views

BAŞIMIZ SAĞOLSUN” üzerine 1 yorum

  • Üniversitede tören saat 15:00’da olacak, cenaze Özkanlar’da Mansuroğlu Mahallesi Narlıkuyu Camii’nden kalkacaktır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir